Libkova Voda 2019, (Pelhřimov)
Kategorie:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | - | - | 14,95 | 2019/12/07 | |
| 2. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 14,60 | 15,06 | 15,06 | 2024/07/20 | |
| 3. | Rynárec | Pelhřimov | 15,23 | 15,06 | 15,23 | 2022/07/16 | |
| 4. | Batelov | Jihlava | 14,74 | 15,27 | 15,27 | 2019/07/06 | |
| 5. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 15,04 | 15,38 | 15,38 | 2023/07/22 | |
| 6. | Libkova Voda | Pelhřimov | - | - | 15,70 | 2016/10/15 | |
| 7. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 15,78 | 15,28 | 15,78 | 2024/12/07 | |
| 8. | Široký Důl | Svitavy | 15,79 | 15,34 | 15,79 | 2019/10/26 | |
| 9. | Kaliště | Jihlava | 15,86 | 16,15 | 16,15 | 2017/07/15 | |
| 10. | Kaliště | Jihlava | 15,58 | 16,24 | 16,24 | 2019/07/13 | |
| 11. | Dešná | Jindřichův Hradec | 16,31 | 16,23 | 16,31 | 2023/05/27 | |
| 12. | Batelov | Jihlava | 16,06 | 16,31 | 16,31 | 2024/07/06 | |
| 13. | Kaliště | Jihlava | 16,33 | 16,49 | 16,49 | 2016/07/16 | |
| 14. | Dešná | Jindřichův Hradec | 16,97 | 16,67 | 16,97 | 2024/06/08 | |
| 15. | Široký Důl | Svitavy | 16,76 | 17,26 | 17,26 | 2024/10/26 | |
| 16. | Zdešov | Jindřichův Hradec | - | - | 17,46 | 2017/04/15 | |
| 17. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 17,78 | 17,51 | 17,78 | 2019/04/20 | |
| 18. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,47 | 18,22 | 18,22 | 2023/06/24 | |
| 19. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | - | - | 18,28 | 2018/09/08 | |
| 20. | Věžná | Pelhřimov | 18,78 | 18,43 | 18,78 | 2026/06/13 | |
| 21. | Lukavec | Pelhřimov | 18,47 | 18,85 | 18,85 | 2026/08/22 | |
| 22. | Zdešov | Jindřichův Hradec | - | - | 19,20 | 2015/04/04 | |
| 23. | Buřenice | Pelhřimov | 18,35 | 19,27 | 19,27 | 2026/06/06 | |
| 24. | Pacov | Pelhřimov | 19,33 | 18,70 | 19,33 | 2026/07/31 | |
| 25. | Hněvkovice | Pelhřimov | 19,35 | 19,03 | 19,35 | 2026/08/29 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/12/07 | Český Rudolec | FSEU | 14,95 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 6. | 0 | | |
| 2019/07/06 | Batelov | PLPU | 15,27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 2. | 17 | | |
| 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | FSEU | 15,79 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 62. | 0 | | |
| 2019/07/13 | Kaliště | PLPU | 16,24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 8. | 8 | | |
| 2019/04/20 | Zdešov, na návsi | FSEU | 17,78 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 24. | 0 | | |
| 2019/05/25 | Heřmaneč | PLPU | 17,94 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 5. | 11 | | |
| 2019/08/31 | Žirovnice | PLPU | 19,33 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 8. | 0 | | |
| 2019/08/03 | Řepeč | THL | 20,05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 15. | 1 | | |
| 2019/08/17 | Chotěmice | THL | 20,50 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 25. | 0 | | |
| 2019/06/22 | Kamenice nad Lipou | PLPU | 21,42 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 13. | 4 | | |
| 2019/08/18 | Bezděčín | THL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 26. | 0 | | |
| 2019/05/18 | Žďár | THL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 23. | 0 | | |
| 2019/05/04 | Kaliště | PLPU | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 23. | 0 | | |
| 2019/09/28 | Markvarec | PLPU | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 22. | 0 | | |
| 2019/09/21 | Český Rudolec | PLPU | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 22. | 0 | | |
| 2019/05/26 | Dolní Němčice | PLPU | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 20. | 0 | | |
| 2019/07/27 | Kamenice nad Lipou | PLPU | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 17. | 0 | | |
| 2019/06/29 | Mysletice | PLPU | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 16. | 0 | | |
| 2019/07/13 | Rynárec | PLPU | NP | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 16. | 0 | | |
| 2019/09/14 | Nová Včelnice | PLPU | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 14. | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
13. místo THL 202111. místo PEHL 202611. místo PLPU 2026
Fire Sport
Tým: Libkova Voda , nejlepěí čas: 14,95 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 3x
Pelhřimovská liga
Tým: Libkova Voda , nejlepěí čas: 15,27 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 29 počet výsledků: 4x
Pelhřimovská liga
Tým: Libkova Voda , nejlepěí čas: 17,94 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 11 počet výsledků: 9x
Táborská hasičská liga
Tým: Libkova Voda , nejlepěí čas: 20,05 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 1 počet výsledků: 4x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 2019/08/31 | Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž | https://youtu.be/lkPzDNWft7Y | František Janů | |
| 2019/08/03 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | https://youtu.be/oL2Tqqn7IrM | Redakce FireSport | |
| 2019/07/13 | Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B | https://youtu.be/sMZJoJWz7Cg | František Janů | |
| 2019/07/06 | Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B | https://youtu.be/cIrOIxal5mE | František Janů | |
| 2019/06/22 | Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B | https://youtu.be/1_ChjtvTPB4 | František Janů | |
| 2019/05/25 | Heřmaneč, O pohár starosty obce | https://youtu.be/6wbdTFICyK4 | František Janů | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2016/10/15 | Libkova Voda, O pohár SDH Libkova Voda | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazy| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
|---|---|---|---|
| Libkova Voda | http://sdh-libkovavoda.webnode.cz/ | FSEU | |
| SDH Libkova Voda | http://sdh-libkovavoda.webnode.cz/ | FSEU | |
| SDH Libkova Voda | https://www.facebook.com/groups/241986429206787/ | FSEU | |
| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2019/05/04 | Kaliště, Memoriál Františka Pizy | 12 | |
| 2019/05/25 | Heřmaneč, O pohár starosty obce | 30 | |
| 2019/05/26 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | 15 | |
| 2019/06/22 | Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B | 19 | |
| 2019/06/29 | Mysletice, O pohár SDH Mysletice | 16 | |
| 2019/07/06 | Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B | 14 | |
| 2019/07/13 | Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B | 29 | |
| 2019/07/13 | Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B | 14 | |
| 2019/07/27 | Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník | 9 | |
| 2019/08/17 | Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom | 10 | |
| 2019/08/31 | Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž | 15 | |
| 2019/09/14 | Nová Včelnice, O pohár starosty města | 29 | |
| 2019/09/21 | Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec | 16 | |
| 2019/09/28 | Markvarec, O pohár starosty obce | 22 | |
| 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže | 135 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















